تلفن:
چین پچ فیبر نوری کابل بیرونی سازنده
kocent optec limited

فیبر نوری فیبر نوری، فیبر نوری فیبر نوری جعبه، اتصال سریع، فیبر نوری شکاف،

MPO پچ بند ناف، آداپتور، اتصال دهنده، فیبر نوری، محفظه Splice، فیبر نوری فیبر کابل.

فهرست دسته بندی ها :
محصولات بالا

ما هستیم کیفیت خوب تامین کننده از پچ فیبر نوری کابل بیرونی, فیبر نوری جعبه ترمینال, فیبر نوری سریع اتصال از چین.

کیفیت خوب پچ فیبر نوری کابل بیرونی & KCO-1608D 1 * 8 1 * 16 فیبر نوری Splitter Splice جعبه پایان FTTH FTTA 16port قطره کابل حراج

KCO-1608D 1 * 8 1 * 16 فیبر نوری Splitter Splice جعبه پایان FTTH FTTA 16port قطره کابل

کیفیت خوب پچ فیبر نوری کابل بیرونی & KCO-FDP-16M فیبر نوری جعبه ترمینال Splice جعبه اتصال 16 پورت 1X16 LGX Splitter حراج

KCO-FDP-16M فیبر نوری جعبه ترمینال Splice جعبه اتصال 16 پورت 1X16 LGX Splitter

کیفیت خوب پچ فیبر نوری کابل بیرونی & جعبه بسته شدن شکاف فیبر نوری 6 در 8 هسته ای هسته هسته ای ABS + PC حراج

جعبه بسته شدن شکاف فیبر نوری 6 در 8 هسته ای هسته هسته ای ABS + PC

کیفیت خوب پچ فیبر نوری کابل بیرونی & FDP ODP فیبر نوری جعبه بسته شدن 1 * 32 2 * 32 نصب دیوار یا قطب حراج

FDP ODP فیبر نوری جعبه بسته شدن 1 * 32 2 * 32 نصب دیوار یا قطب

کیفیت خوب پچ فیبر نوری کابل بیرونی & کابل چند منظوره غیر فلزی Om3 Om4 میدان نظامی ارتش تنگ بافر حراج

کابل چند منظوره غیر فلزی Om3 Om4 میدان نظامی ارتش تنگ بافر

کیفیت خوب پچ فیبر نوری کابل بیرونی & کابل درام فیبر نوری پچ بند نورد قرقره بادوام 2fo 4fo 12fo 7.0 mm 55dB بازگشت بازده حراج

کابل درام فیبر نوری پچ بند نورد قرقره بادوام 2fo 4fo 12fo 7.0 mm 55dB بازگشت بازده

کیفیت خوب پچ فیبر نوری کابل بیرونی & FULLAXS جعبه پلاستیکی فیبر نوری زرهی Lc Spiral Cover Anti-Must FTTA حراج

FULLAXS جعبه پلاستیکی فیبر نوری زرهی Lc Spiral Cover Anti-Must FTTA

کیفیت خوب پچ فیبر نوری کابل بیرونی & 2 هسته 12 کابل پچ فیبر نوری در فضای باز، فیبر پلاگین IP68 به کابل SC حراج

2 هسته 12 کابل پچ فیبر نوری در فضای باز، فیبر پلاگین IP68 به کابل SC

کیفیت خوب پچ فیبر نوری کابل بیرونی & OM5 50/125 MPO MTP پچ بند زنانه مجتمع اتصال کامپيوتر کامپيوتر حراج

OM5 50/125 MPO MTP پچ بند زنانه مجتمع اتصال کامپيوتر کامپيوتر

کیفیت خوب پچ فیبر نوری کابل بیرونی & FTTH FTTA Telecom درجه 0.3dB SC / APC Field Assembly سریع اتصال حراج

FTTH FTTA Telecom درجه 0.3dB SC / APC Field Assembly سریع اتصال

کیفیت خوب پچ فیبر نوری کابل بیرونی & Splitter فیبر نوری CATV، ماژول Splitter PLC 2x16 پک SC UPC اتصال حراج

Splitter فیبر نوری CATV، ماژول Splitter PLC 2x16 پک SC UPC اتصال

کیفیت خوب پچ فیبر نوری کابل بیرونی & تنفس زن و شوهر Lc Attenuator ثابت 5dB آبی LC UPC حالت واحد حراج

تنفس زن و شوهر Lc Attenuator ثابت 5dB آبی LC UPC حالت واحد

تاریخ

KOCENT OPTEC LIMITED KOCENT OPTEC LIMITED در سرزمین اصلی چین تاسیس شده است. 2009.8 ما سفارش اول از CMCC دریافت کردیم. 12.12.12 ما شروع به عرضه کابل پچ به چین Telecom می کنیم. 2010.10 ما سفارش اول از یک شرکت تجاری دریافت کردیم، ...

خدمات

KOCENT OPTEC LIMITED تیم ما می تواند خدمات زیر را ارائه دهد: نصب شده یک محصول منحصر به فرد را طراحی کرده و به یک کارخانه نیاز دارد تا آن را برای شما به ارمغان بیاورد؟ تکنسین های حرفه ای از KOCENT OPTEC LIMITED د...

تیم ما

KOCENT OPTEC LIMITED KOCENT OPTEC LIMITED یک شرکت پیشرو در توسعه و تولید پیشرفته محصولات فیبر نوری است، عمدتا محصولات فیبر نوری منفعل مانند فیبر نوری جعبه توزیع، فیبر نوری بسته شدن ادویه، فیبر نوری splitter، کابل ...

دربارهی ما
KOCENT OPTEC LIMITED شما را به آینده متصل می کند. KOCENT OPTEC LIMITED یک شرکت با تکنولوژی بالا است که بر روی محصولات سری فیبر نوری فعال و فعال تمرکز می کند. تاسیس شده در سال 2007، ما بیش از 10 سال تجربه در تولید لوازم ج...
تور کارخانه
KOCENT OPTEC LIMITED تامین کننده قابل اعتماد چین است. - هزینه معقول - کیفیت استاندارد. - تحویل در زمان. - نصب، خدمات ODM. - خدمات پس از فروش بهتر. کارخانه نمایش: بند ناف: کابل: شکاف: اتصال سریع: ODF و FOSC:...
کنترل کیفیت
شرکت به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، شرکت هایی با امکانات خوب و مدیریت منابع انسانی واجد شرایط برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول و عملکرد عالی استفاده می کند. به منظور حفظ عملکرد محصول و ثبات و دستیابی به سطح استاند...
تماس با ما
نشانی : 12F، 2 Duocai Bd، Park Guanlan Hi-Tech، Longhua، Shenzhen، Guangdong، China. P / c: 518110
تلفن کاری :
86-186-64578169(زمان کار)
86-755-18664578169(زمان شاغل)
فکس : 86-755-61119991
kocent optec limited
12F، 2 Duocai Bd، Park Guanlan Hi-Tech، Longhua، Shenzhen، Guangdong، China. P / c: 518110
تلفن:86-186-64578169
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب پچ فیبر نوری کابل بیرونی تامین کننده. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.